Best of 2017: nejlepší RPG

2018-01-17 (18:00)
Pod hlavičku RPG by se dala zařadit celá spousta her, podle toho, za jak široký tenhle ctihodný žánr považujete. My se letos rozhodli výběr omezit specificky na hry, jejichž důležitou devizou je příběh, který pokud možno můžete svými činy nebo slovy sami ovlivnit. I do takové relativně stísněné ohrádky se nám nakonec vešlo pět titulů, které jsou sice navzájem velice odlišné, ale každý z nich má ...
zobrazit celý článek »

Související články

Po Remnants of Naezith se ještě rádi vrátíte k „lehkému“ Super Meat Boyovi
2018-01-17 (16:45)
Na rovinu, některé herní kategorie nejsou nic pro mě. Užil jsem si Dark Souls, užil jsem si Lords of the Fallen a svým způsobem mě bavila i The Surge. Ale dejte mi pět minut v Super Meat Boy nebo podobné nervy drásající plošinovce, a nějaký kus elektroniky se čirou náhodou proletí po místnosti… Ovšem po zhlédnutí záběrů ze hry Remnants of Naezith mě ty předchozí extra náročné plošinovky vlastně ...
více..
Záběry z Rise of the Tomb Kings ukazují frakci, jakou Total War ještě nezažil
2018-01-17 (15:20)
No, tak tohle tedy rozhodně vypadá zajímavě. Vývojáři z Creative Assembly zveřejnili jedenáctiminutové video z kampaně DLC Rise of the Tomb Kings, které rozšíří Total War: Warhammer II už 23. ledna. A vážně to stojí za to. Nemrtví faraoni fungují úplně jinak, než bylo dosud v sérii pravidlem - například vůbec neplatí zlatem za svoje jednotky ani za jejich údržbu. A to zdaleka není všechno.
více..
Sledujte Fight Club #358
2018-01-17 (14:30)
Opět se vrací náš pravidelný podcast Fight Club a v roli moderátora se opět vrací Pavel Dobrovský. Společně s ním do studia zasednou Adam Homola, Patrik Hajda a Aleš Smutný. Podíváme se na zoubek kupříkladu nově oznámenému nástupci Theme Hospital s názvem Two Point Hospital.
více..
Záchrana snoubenky v akční adventuře Masters of Anima je práce pro sto chlapů
2018-01-17 (12:56)
Pamatujete si ještě na výborné RPG Overlord? Ve své době vynikalo hlavně tím, že jakožto zlotřilý pán svých poddaných skřetů jste prakticky nemuseli hnout ani brvou. Jen jste svou obrněnou pravicí ukázali na cíl a skřeti vyrabovali dům, našli si brnění a osedlali ovce za nadšeného vykřikování „Yes master!“ A teď si představte, že takových následovníků máte v Masters of Anima sto.
více..
Zábavní park plný slavných značek přijde do Overwatche už příští týden
2018-01-17 (11:41)
Overwatch teď sice žije začátkem ambiciózní Overwatch League, ale to neznamená, že by snad vývojáři zaspali a nestarali se o aktualizování hry. Možná si ještě budete pamatovat listopadové oznámení mapy Blizzard World – zábavního parku plného různých značek od Blizzardu. Ten se do hry dostane už příští týden.
více..