GreedFall – recenze

2019-09-10 (18:30)
Mám rád pavouky. Dělají záslužnou práci, ale málokdo je umí ocenit. Jakmile se mi nějaký objeví v domě, hned se ho snažím zachránit před některým z panikařících členů domácnosti a pustit nebohé stvoření ven. Pavouci si zaslouží pochopení a uznání, a přesně takhle se snažím stavět i ke studiu Spiders, autorům nepříliš povedených her jako Technomancer nebo Bound by Flame. Tentokrát se rozhodli ...
zobrazit celý článek »

Související články

Nejzajímavější částí launch traileru Gears 5 je hlas Amy Lee z Evanescence
2019-09-10 (17:30)
Pokud jste se nejnovějších Gearsů nemohli dočkat, dost možná je hrajete už od pátku, kdy vyšly v ultimátní edici. Ta klasická si nicméně na své vydání počkala do dneška a doprovází ji minutový launch trailer, kde se Kait opět prohání na kluzáku a za doprovodu coveru The Chain od Fleetwood Mac v podání Amy Lee startuje svou motorovou pušku, aby to natřela obřímu Locusťákovi.
více..
Brutální plošinovka Blasphemous z vás udělá krvavého kajícníka
2019-09-10 (16:30)
Masakr známý jako Tichý zármutek přežil jediný člověk. Člověk beze jména, člověk uvězněný v nekonečném cyklu smrti a znovuzrození, kajícník, který může zvrátit nepříznivé vyhlídky světa. Jak? Dalším masakrem. Ale tentokrát skončí pod kudlou nechutná monstra inspirovaná jihošpanělským folklórem.
více..
Tvůrci Resident Evil chystají hororovou kooperaci Project Resistance
2019-09-10 (15:25)
Nová hra ze série Resident Evil sice tuhle značku nemá v názvu, ale její svět obývají stejná monstra včetně proslulého Mr. X, který vyráží lovit skupinku teenagerů. Klasickou premisu vyvražďovacích hororů musíte zvrátit samozřejmě vy – Project Resistance má být týmovým survivalem až pro čtyři hráče.
více..
FIFA 20 zveřejnila seznam 100 nejlepších hráčů – a je o čem diskutovat
2019-09-10 (14:25)
FIFA 20 vychází koncem měsíce, takže je nejvyšší čas skočit po hlavě do každoroční kontroverze: Trefili vývojáři z EA Sports správně hodnocení jednotlivých hráčů? Rovnou vám prozradím, že i v letošním, obecně vzato poměrně předvídatelném výběru stovky nejlepších se nachází několik zvláštních úletů, mezi nimiž figuruje jeden francouzský útočník, jeden německý obránce a jeden velšský národní hrdina.
více..
GamesPlay – hrajeme Astral Chain od tvůrců Bayonetty
2019-09-10 (13:30)
Studiu PlatinumGames vděčíme například za sérii Bayonetta a Nier: Automata. Ovšem až budeme psát o některé z jejich dalších her, třeba Bayonettě 3 nebo Babylon’s Fall, tak už nebudeme říkat, že jde o hru od tvůrců Bayonetty či Nieru, nýbrž tvůrců, kteří stojí za skvělým Astral Chainem. Chcete důkaz? Koukněte na video.
více..