Herní novinky

V českém Euro Truck Simulatoru 2 vás může navigovat Geralt

2019-06-04 (07:50)

Mým nejoblíbenějším hlasem pro GPS navigaci v autě je stále sípavý Darth Vader, teď ale získal zdatného konkurenta. SCS Software totiž do Euro Truck Simulatoru 2 přidali anglický dabing. Jedním z vašich nových navigátorů je Doug Cockle, hlas herního Geralta, který vás za volantem může oblažovat buď svým britským a americkým přízvukem, anebo nasadit ten charakteristický chraplák.
více..

Pán prstenů: Putování po Středozemi – videorecenze výpravné deskovky

2019-06-03 (19:00)

Svět Pána prstenů vám jistě nemusíme představovat, a pokud pravidelně docházíte na Games.cz, pak vás jistě neminuly naše dvojí dojmy o nejnovější deskovce z Tolkienova univerza. Pán prstenů: Putování po Středozemi neunikl ani pozornosti Petra Vojtěcha, který se s ní popasoval ve své tradičně unikátní videorecenzi.
více..

Team Sonic Racing – recenze

2019-06-03 (18:00)

S žánrem motokárových arkádových závodů je to jednoduché. Na Switchi máte prozatím definitivního krále žánru Mario Kart 8 Deluxe, tím to začíná a v podstatě i končí. Tu a tam vystrčí růžky někdo jiný, ale na kvality jedné z nejprodávanějších sérií nedosáhne. Dosáhnout se na ni nedaří ani Team Sonic Racing, byť hra zvládá spoustu věcí, včetně té nejdůležitější: zabavení hráče.
více..

Vzpomínáme: Half-Life 2: Episode One je největším herním karambolem Valve

2019-06-03 (17:00)

Vzdor všem zajímavým okamžikům Half-Life 2: Episode One si nejvýrazněji pamatuji pulzující, kolabující jádro Citadely z počátku celé hry. Svého druhu jde o testament toho, jak realistický celý zážitek byl: Mezi rozbořenými kulisami hořícího města mě nejvíc zaujal efekt, který by ve většině jiných her vypadal triviálně. V kontextu Episode One, vydané před 13 lety a 2 dny, 1. června 2006, však ...
více..

Tvůrci posledních filmových Avengers pracují na seriálu Magic: The Gathering pro Netflix

2019-06-03 (16:22)

Sice to není to mé vysněné obrovské RPG, ve kterém byste v roli sférochodce cestovali po různých světech, bojovali s jejich rozličnými obyvateli, řešili komplikované vztahy s ostatními hrdiny a antagonisty a tak podobně, ale i tak mi oznámení animovaného seriálu podle Magic: The Gathering udělalo nemalou radost. Netflix seriály umí, za bratry Russovy mluví poslední dva díly filmových Avengers.
více..

Cuphead ještě nevyšel na PS4, ale už se testuje na neobvyklé platformě – ve vozidlech Tesla

2019-06-03 (15:25)

„Píše se rok 2030. Válku Epicu se Steamem už nikdo nepamatuje, neboť tradiční kamenné a digitální obchody zanikly. Úspěch Stadie od Googlu změnil způsob hraní navždy. Lidé už nehrají na počítačích a konzolích. V kurzu jsou jen dvě platformy – mobily a auta. Zařízení, na kterých by před několika desítkami let bylo hraní zcela nemyslitelné.“ Tak zní záznam z deníku, který jsem si právě vymyslel. ...
více..

Bloodstained: Ritual of the Night od tvůrců Castlevanie ukazuje druhou hratelnou postavu

2019-06-03 (14:01)

Japonská metroidvania Bloodstained: Ritual of the Night patří k těm projektům z Kickstarteru, na které jste za těch několik let možná už zapomněli, ale vězte, že se její vydání skutečně blíží. Hlavní hrdinkou bude Miriam, prokletá sirota, jejíž tělo se postupně mění v krystal. Druhým hratelným hrdinou pak bude lovec démonů Zangetsu, jemuž hlas propůjčil hlas Snake z Metal Gearu.
více..

Tvůrce Diabla vydává akční survival RPG It Lurks Below podobné Terrarii

2019-06-03 (12:46)

Diablo, Diablo II a Hellgate: London. Mít takové hry ve svém životopise není vůbec na škodu. Tematicky to, pravda, trochu kazí Marvel Heroes, ale Davidovi Brevikovi jeho obrovské zásluhy v historii počítačových her prostě upřít nemůžeme. A jak se zdá, i jeho nejnovější akční nářez It Lurks Below má kvalit na rozdávání.
více..

Červnový update Hitmana 2 udělá z Agenta 47 cukráře i bankéře

2019-06-03 (11:39)

Hitman 2 sice nevyšel epizodicky, to ovšem neznamená, že téma nájemného zabijáka v různých prostředích nenahrává dodatečnému obsahu, který ho může pravidelně rozšiřovat. Červen bude pro Agenta 47 zvlášť nabitý, nově se s ním budete moct podívat do banky nebo se převléknout za cukráře. A zapéct své cíle do dortíků, pravděpodobně. Pojďte se mrknout, co všechno IO Interactive tenhle měsíc plešatému ...
více..

Kodžima se podělil o klíčové momenty z vývoje Death Stranding

2019-06-03 (10:54)

Nový trailer velmi očekávané, tajemné hry Death Stranding už jste asi viděli (a pokud ne, tak to napravte zde). Otázek máme ale stále víc než dost a vizionářský tvůrce Hideo Kodžima se rozhodl odpovědět na ty, které nás v tuto chvíli zajímají o něco méně. To však neznamená, že by nebyly zajímavé.
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »