Herní novinky

Podívejte se na záznam speciálního Fight Clubu z 3. ročníku festivalu Gamer Pie

2019-04-13 (18:00)

Už potřetí se v Brně konal herní festival Gamer Pie, pořádaný partou nadšenců kolem oboru game studies na Masarykově univerzitě, a už potřetí jsme měli tu příjemnou čest si v rámci této akce střihnout speciální podcast. V necelé hodině a půl se před publikem vystřídalo devět hostů a v uvolněné festivalové atmosféře přišla řeč na témata vážná i nevážná.
více..

Sledujte přímý přenos z oficiálního odhalení Star Wars Jedi: Fallen Order

2019-04-13 (16:30)

Nejnovější tříáčková záležitost ze světa Star Wars byla oficiálně oznámená na loňské E3, kromě časového zasazení o ní ale neznáme moc dalších detailů. Ty budou odhaleny dnes večer během Star Wars Celebration v Chicagu a díky streamu u toho můžete být i vy. Předtím si ještě přečtěte informace, které na internet v týdnu vypustil neznámý insider – alespoň na jejich vyvrácení či potvrzení nemusíte ...
více..

Deskovka Dice Hospital: povedený nástupce Theme Hospital na stole

2019-04-13 (14:00)

Mezi budovatelskými hrami je Theme Hospital ikonou, která si hoví ve zlaté klenotnici retroher. Jen s ročním zpožděním k jejímu desetiletému jubileu vyšli tři potomci, kteří se inspirací ve slavném předkovy nijak netají. Rozverná Two Point Hospital. Seriózní Project Hospital. A co je to třetí? Desková hra, jejíž jméno máte přeci v názvu článku. Dice Hospital.
více..

Weedcraft Inc, tycoon, ve kterém můžete obchodovat s trávou

2019-04-13 (08:07)

Je víkend, venku je zima, sedíte doma a nemáte do čeho píchnout? Ne, nebudu vás zde nabádat k pěstování zelených rostlinek s nezaměnitelným aroma (ať už během růstu či jejich pálení), ale celkem bez výčitek vás chci informovat o vydání hry Weedcraft Inc, která se přesně takovým tématem zabývá.
více..

Dance of Death: Du Lac & Fey – recenze

2019-04-12 (18:30)

Cesta do adventurního pekla je dlážděná dobrými úmysly. Dance of Death: Du Lac & Fey chce být poctou žánru point-and-click adventur a na první pohled má i všechno potřebné ke splnění vytyčeného cíle – roztomilou stylizaci, vynikající zasazení, neotřelý příběh i zkušené dabéry, nad jejichž přízvuky anglofilní srdce jen plesá. Pohled se ale nerovná zahrání, jestli mi rozumíte.
více..

Česká vesmírná střílečka AstroFight Keeper vás vrátí na LAN párty

2019-04-12 (17:30)

Jó, kde jsou ty časy, kdy jsme trávili víkendy na chatě, 10–15 lidí v místnosti bojujících o nadvládu nad mapou v Counter-Striku a Call of Duty 2, závodících v TrackManii a devastujících se ve FlatOutech. Jistě jste také zažili nějaké ty LAN párty. Kde je jim dneska konec? Vše je online. Ale s tím se rozhodlo bojovat české dvoučlenné studio Variable Arts s připravovanou hrou AstroFight Keeper.
více..

Retro GamesPlay – hrajeme adventuru Flight of the Amazon Queen

2019-04-12 (16:00)

Flight of the Amazon Queen je point-and-click adventura z roku 1995, inspirovaná především Monkey Islandem a tehdejšími hrami s Indiana Jonesem. Herním stylem se podobá i dalším adventurám od LucasArts z devadesátých let a v dnešním, nezvykle offline, Retro GamesPlayi si předvedeme, jestli a čím byla také výjimečná.
více..

Na ray tracing už nepotřebujete grafickou kartu GeForce RTX

2019-04-12 (15:18)

Nvidia včera vydala ovladače, které aktivovaly podporu pro vykreslování pomocí ray tracingu i na kartách bez RT jader. Firma tak dostála slibům z letošní konference GDC, kde svůj překvapivý záměr oznámila. Nově si tak ray tracing můžete zkusit zapnout i na grafických kartách Pascal od GTX 1060 6 GB a výše, a samozřejmě i na novějších modelech Turing GTX (1660 & 1660 Ti).
více..

MudRunner 2 odhaluje krásu přírody a těžkých strojů

2019-04-12 (14:13)

V uplynulých dvou dnech proběhla každoroční akce WhatsNextFocus, na které vydavatel Focus Home Interactive odhalil své plány do budoucna. Došlo k oznámení nových partnerství i práce na nových hrách a ukázaly se taky už známé tituly, mezi kterými nechyběly The Surge 2, A Plague Tale: Innocence, GreedFall a MudRunner 2.
více..

Znamenité JRPG Octopath Traveler vyjde i na PC

2019-04-12 (13:01)

Na Switchi se to zajímavými exkluzivitami docela hemží a fanoušci japonské tvorby ho pravděpodobně už dávno mají, ale i zatvrzelí PC hráči se své porce poctivého JRPG nakonec dočkají. Magazín Gematsu totiž objevil blogový příspěvek na webu Square Enixu, který zvěstuje příchod Octopath Traveler na Steam. A dokonce dřív, než se nadějete.
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »