Herní novinky

The Church in the Darkness – recenze

2019-08-16 (18:30)

18. listopad 1978 se zapsal do historických análů tragédií, jež neměla v amerických dějinách obdoby. Během odpoledne této černé soboty přišlo v jihoamerické Guyaně postupně o život 918 amerických občanů včetně zhruba tří set dětí. K události došlo poté, co se drogově závislý a zlomený duchovní vůdce a sociopat, reverend Jim Jones, rozhodl skoncovat se životem nejen svým, ale i všech věrných ...
více..

LongPlay – Hitman 2 #6: Není nehoda jako nehoda

2019-08-16 (17:00)

Vašek minule dopadl tak, jak dopadl, tedy neslavně. Tentokrát je na řadě Adam a jeho metodický, precizní a bezchybný postup. Tak to má alespoň naplánované, ovšem realita je samozřejmě jiná. Protože když na to přijde, začnou se dít velmi bizarní „náhody“ a ještě bizarnější „nehody“.
více..

Plíživí stratégové, podívejte se na nové trailery k Desperados 3 a Commandos 2 HD

2019-08-16 (15:50)

John Cooper žije. Zelený baret žije. Žije i slečna O’Harová, žije zlodějíček a špión… Což znamená, že brzo přestane žít značné množství nácků a zlých banditů, na což se doufám všichni těšíme. Ať už vyhlížíte vizuálně vylepšený návrat nejlepšího dílu Commandos (názor nezměním), nebo vás zajímá spíš úplně nová, kouzelnými schopnostmi obdařená hrdinka z Divokého západu, zamiřte do článku. Nebudete ...
více..

Výrobce Loot Crate je před bankrotem, ve velkém propouští

2019-08-16 (14:55)

Firma stojící za předplatným bedýnek s překvapením Loot Crate požádala o vyhlášení konkurzu. Informoval o tom server Gamesindustry.biz. Společnost se v posledním roce a půl potýkala s finančními problémy, zaměstnance ale byla nucená propouštět už dříve. Dodávky krabiček ze zaplaceného předplatného by ani krach firmy zatím neměl ohrozit.
více..

Klasickou fantasy tahovku King‘s Bounty 2 oživí pohled třetí osoby

2019-08-16 (13:43)

Původní taktické fantasy RPG King’s Bounty vyvinul na začátku 90. let Jon Van Caneghem, tvůrce kultovních Heroes of Might and Magic. Práva na značku ale už nějakých 12 let vlastní ruské 1C Entertainment a pokračování vydává s většími i menšími úspěchy. King’s Bounty 2 chce být čerstvým vzdouškem taktické tahové akce. Poprvé v sérii se tedy objeví prozkoumávání otevřeného světa z pohledu třetí ...
více..

Dokončení Skyblivionu je na dohled. Moddeři se připomínají novým trailerem

2019-08-16 (12:49)

Tak že bychom se přece jen dočkali? Autoři konverze Oblivionu do enginu Skyrimu se vytasili s novým trailerem, který mod ukazuje v potěšujícím stavu. Krajina Cyrodiilu, Imperiální město i pláně Oblivionu vypadají v novějším enginu parádně. Alespoň přibližné datum vydání ale moddeři ještě neprozradili.
více..

Hra Disintegration od tvůrce Halo hodlá redefinovat žánr sci-fi stříleček

2019-08-16 (11:35)

Marcus Lehto je jedním z tvůrců série Halo, na které pracoval až do Halo: Reach. Následně se odtrhl od Bungie, založil si vlastní studio V1 Interactive a v něm začal s několika dalšími veterány, ale i nováčky pracovat na sci-fi střílečce Disintegration. Tu nám ukázal minulý měsíc v kratičkém a prakticky nic neříkajícím videu, nyní ale dostáváme víc detailů díky obsáhlému článku v časopisu EDGE.
více..

Šéf vývoje Anthem Ben Irving opouští BioWare

2019-08-16 (10:50)

Z milovaného studia všech fanoušků RPG a vysoké mety herních vývojářů se zřejmě opravdu stalo studio, od něhož dávají všichni ruce pryč. Ben Irving, šéf vývoje nepříliš zdařilé Anthem, včera na Twitteru oznámil, že ze společnosti po osmi letech odchází. I když je pravda, že aspoň podle fanoušků Star Wars: The Old Republic nečinil zrovna populární rozhodnutí.
více..

Adventura Resort zjišťuje, proč lidé nechtějí opustit město před dopadem komety

2019-08-16 (07:45)

Myslíme si, jakou máme moc, ale v některých věcech přírodě prostě neporučíme. Když se kometa rozhodne, že se srazí s naší planetou, tak se tak taky stane. V adventuře Resort nejde o žádné apokalyptické téma. Menší kometka jen srovná jedno americké město Laburnum Creek se zemí. Ale ještě než k tomu dojde, vydáte se ho prozkoumat. Děje se zde totiž něco moc divného.
více..

Project Borealis: Mrazivá modifikace Half-Life 2 s nejvyššími ambicemi

2019-08-15 (18:30)

Je tomu už více než dva roky, kdy Gabe Newell v interview pro PC Gamer prohodil mezi řečmi o zářné budoucnosti digitální distribuce pár slov o tom, že lidé ve Valve pracují na vývoji her primárně určených pro jednoho hráče a dodal, že celá společnost je otevřená tomu, aby se někdy ve svých hrách Valve vrátilo k univerzu Half-Life. Jak usilovně se na novém titulu pracuje a jestli nepůjde o karetní ...
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »