Herní novinky

Best of 2017: nejlepší RPG

2018-01-17 (18:00)

Pod hlavičku RPG by se dala zařadit celá spousta her, podle toho, za jak široký tenhle ctihodný žánr považujete. My se letos rozhodli výběr omezit specificky na hry, jejichž důležitou devizou je příběh, který pokud možno můžete svými činy nebo slovy sami ovlivnit. I do takové relativně stísněné ohrádky se nám nakonec vešlo pět titulů, které jsou sice navzájem velice odlišné, ale každý z nich má ...
více..

Po Remnants of Naezith se ještě rádi vrátíte k „lehkému“ Super Meat Boyovi

2018-01-17 (16:45)

Na rovinu, některé herní kategorie nejsou nic pro mě. Užil jsem si Dark Souls, užil jsem si Lords of the Fallen a svým způsobem mě bavila i The Surge. Ale dejte mi pět minut v Super Meat Boy nebo podobné nervy drásající plošinovce, a nějaký kus elektroniky se čirou náhodou proletí po místnosti… Ovšem po zhlédnutí záběrů ze hry Remnants of Naezith mě ty předchozí extra náročné plošinovky vlastně ...
více..

Záběry z Rise of the Tomb Kings ukazují frakci, jakou Total War ještě nezažil

2018-01-17 (15:20)

No, tak tohle tedy rozhodně vypadá zajímavě. Vývojáři z Creative Assembly zveřejnili jedenáctiminutové video z kampaně DLC Rise of the Tomb Kings, které rozšíří Total War: Warhammer II už 23. ledna. A vážně to stojí za to. Nemrtví faraoni fungují úplně jinak, než bylo dosud v sérii pravidlem - například vůbec neplatí zlatem za svoje jednotky ani za jejich údržbu. A to zdaleka není všechno.
více..

Sledujte Fight Club #358

2018-01-17 (14:30)

Opět se vrací náš pravidelný podcast Fight Club a v roli moderátora se opět vrací Pavel Dobrovský. Společně s ním do studia zasednou Adam Homola, Patrik Hajda a Aleš Smutný. Podíváme se na zoubek kupříkladu nově oznámenému nástupci Theme Hospital s názvem Two Point Hospital.
více..

Záchrana snoubenky v akční adventuře Masters of Anima je práce pro sto chlapů

2018-01-17 (12:56)

Pamatujete si ještě na výborné RPG Overlord? Ve své době vynikalo hlavně tím, že jakožto zlotřilý pán svých poddaných skřetů jste prakticky nemuseli hnout ani brvou. Jen jste svou obrněnou pravicí ukázali na cíl a skřeti vyrabovali dům, našli si brnění a osedlali ovce za nadšeného vykřikování „Yes master!“ A teď si představte, že takových následovníků máte v Masters of Anima sto.
více..

Zábavní park plný slavných značek přijde do Overwatche už příští týden

2018-01-17 (11:41)

Overwatch teď sice žije začátkem ambiciózní Overwatch League, ale to neznamená, že by snad vývojáři zaspali a nestarali se o aktualizování hry. Možná si ještě budete pamatovat listopadové oznámení mapy Blizzard World – zábavního parku plného různých značek od Blizzardu. Ten se do hry dostane už příští týden.
více..

Ubisoft zveřejnil podrobnosti o veškerém dodatečném obsahu k Assassin’s Creed: Origins

2018-01-17 (10:20)

Příběh egyptského policajta, soudce a kata Bayeka ještě zdaleka nedospěl ke svému mumifikovanému konci. Assassin’s Creed: Origins čeká v průběhu letošního roku celá série doplňků, a to jak těch placených, tak těch zdarma pro všechny majitele hry. Ubisoft se teď konečně pochlubil se svými kompletními plány, takže jestli vás zajímá, kdy a jak bude Assassin rozšířen, neváhejte a čtěte dál.
více..

Do boje! V betě středověké onlinovky Conqueror’s Blade už koncem ledna

2018-01-17 (08:50)

Ambiciózní projekt Conqueror’s Blade se zatím tváří, jako by chtěl být mnohem, ale mnohem propracovanějším For Honor. Hry spolu sdílí zasazení do středověku, hráče v rolích namakaných bijců, kterým se ostatní pěšáci nevyrovnají a také hromadu AI vojáků mlátících se mezi sebou. V čem se ale Conqueror’s Blade liší, jsou taktické možnosti během bitvy. Pokud hře moc nedůvěřujete, můžete již za 10 dní ...
více..

Best of 2017: zklamání roku

2018-01-16 (18:00)

V Síle musí existovat rovnováha. Jakkoli jsme si celý herní rok 2017 naplno užili, v celé té krasojízdě se i tak vyskytlo pár nepříjemných hrbolků. Nechceme tady vypisovat nejhorší hry roku, nýbrž tituly, které třeba samy o sobě byly celkem zábavné, ale vzhledem k jejich značce nebo potenciálu jsme od nich čekali mnohem, mnohem víc. Pojďme teď společně prolít hořké slzy nad tím, co mohlo být, a ...
více..

Wolfenstein II: The Adventures of Gunslinger Joe - recenze

2018-01-16 (17:00)

Na likvidaci nacistů už dávno není B.J. Blazkowicz sám. Série Wolfenstein mu v posledních letech přisoudila roli týmového hráče, za kterého spoustu špinavé práce odvedou jiní. O týmovém, vlastně partyzánském, způsobu osvobozování Ameriky, kam až Třetí říše ve fiktivní historii dokráčela, vypráví trojice nových příběhových dodatků k Wolfenstein II: The New Colossus. 
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »