Herní novinky

Dead „Dark Souls“ Cells neumí jen brnkat na nervy, ale i polechtat bránici

2018-08-06 (14:00)

Kdo řekl, že umírání nemůže být zábava? Jistě, prožívat pořád dokola jeden a ten samý, nebo velice podobný okamžik před smrtí asi není žádný med, ale když se taková příhoda vyvede v kresleném stylu s adekvátním zvukovým doprovodem, je z toho povedená taškařice. Takové video pak má jediný cíl – nalákat potenciální zákazníky na zítřejší vydání.
více..

Detroit: Become Human je úspěšnější než Heavy Rain, má 1,5 milionu hráčů

2018-08-06 (12:49)

Vysoké známky v recenzích ještě nezaručují širokou hráčskou základnu, a naopak. Ale výletu do Detroitu kritický úspěch očividně pomohl. Sony si může mnout ruce a plnit bazény stodolarovkami, protože po Kratově jarním tažení se výborně daří i trojici androidů v blízké budoucnosti.
více..

V listopadu přifrčí vyzbrojený Grip – duchovní nástupce stařičkého Rollcage

2018-08-06 (10:19)

Pokud vám rychlost běžných aut nestačí a u titulů jako Wipeout a Formula Fusion vám vadí, že se vozidla nedrží na zemi (a stropě) pomocí pneumatik, pak má pro vás studio Caged Element dobrou zprávu. Duchovní nástupce zběsilé arkády Rollcage totiž stíhá vánoční sezónu. Grip, nově s přízviskem Combat Racing, aby náhodou nedošlo k omylu, se pokusí trhnout rychlostní rekord dvoustopých vozidel ...
více..

To nejlepší z Games.cz - Valve za chvíli vydá novou hru

2018-08-05 (16:57)

Je to skoro k nevíře, ale Valve vydává hru. Novou hru, která sice není žádná trojka, ale nebude to překvapivě ani free to play. Ano, řeč je samozřejmě o Artifact, nové karetní hře úzce provázané s Dota 2. A nutno říct, že Artifact vypadá stejně zajímavě, jako zábavně. Snad to teda všechno klapne, Valve zjistí, že vydávat hry je vlastně docela fajn věc a dočkáme se časem i něčeho dalšího. Držíme ...
více..

Death’s Gambit nabízí sedm povolání, desítku zbraní a hodně umírání

2018-08-05 (12:56)

Léto je synonymem pro mnohé, včetně akčních RPG viděných zboku. Příští týden totiž vychází v early accessu velmi pozitivně hodnocená plošinovka Dead Cells a hned týden na to dorazí ze stejného žánru Death’s Gambit. I když mají obě hry smrt nejen v názvu, každá přistupuje k hratelnosti trochu jinak. Death’s Gambit se nyní připomíná příběhovým videem.
více..

Horizon Zero Dawn se dočká deskové podoby a další novinky z Gen Conu

2018-08-05 (10:46)

Zatímco s očekáváním vyhlížím letošní festival Spiel, který se každoročně uskutečňuje v říjnu v německém Essenu a slouží k představení a často i prvnímu vydání stolních novinek, v americkém státě Indiana ve městě Indianapolis právě probíhá obdobná akce zvaná Gen Con. Vydavatelství zde ještě před Essenem odtajňují své žhavé novinky, a i tentokrát se bohudík (pro peněženku bohužel) máme na co těšit.
více..

BioWare dávají nahlédnout pod pokličku a prozrazují hromadu věcí o Anthem

2018-08-04 (17:30)

Anthem bude, a taky musí být, velký. Obří projekt BioWare, kteří si teď musí zase tak trochu napravit reputaci, vyjde už v únoru příštího roku, a nad hrou doteď viselo hned několik velkých otazníků. Výkonný producent Anthem i Dragon Age Mark Darrah si proto vyhrnul rukávy a jal se na Twitteru odpovídat na téměř všechno, co mu přišlo pod ruku. Výsledkem jsou stovky tweetů, z nichž jsme pro vás ...
více..

Podívejte se na důkladné představení sezón ve Forza Horizon 4

2018-08-04 (14:16)

Zdá se, že nadcházející Forza Horizon 4 stojí především na dvou věcech. Tou první je online svět se spoustou hráčů a tou druhou není nic jiného než sezóny. Ty by měly “změnit všechno”, jak se nám snažili tvůrci na E3 vtlouct do hlavy. A kdybyste to náhodou zapomněli, připomínají vývojáři praktický dopad sezón na hratelnost v nové sérii dlouhých videí.
více..

Matení nepřítele pokračuje. O nových grafikách Nvidia nevíme s jistotou nic

2018-08-04 (11:00)

Situaci kolem chystaných grafických karet Nvidia pozorně sledujeme. Avšak místo potvrzených úniků, které by nám s blížícím se vydáním mohly udělat alespoň trochu jasno, se jedná spíše o jeden velký chaos. Cynik by mohl říct: bravo Nvidia, skvělé záškodnické PR! Realista by řekl: dokud nedojde na vydání, nevíme nic.
více..

Fight Club #385: Žíznivý klub

2018-08-04 (09:27)

Tento týden jsme se sešli i navzdory teplotnímu peklu, a i když jsme si redakci konečně upgradovali o klimatizaci, ve studiu jsme odkázáni na větrák. Díky němu jsme se tedy během vysílání 385. Fight Clubu neroztekli, a pobavili se třeba o herních návratech. Comebacky jsou běžné všude, hry nevyjímaje, a zrovna teď jeden takový pozorujeme - “vrátilo” se totiž No Man’s Sky, a to s velkou parádou.
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »