Herní novinky

Nejčtenější články týdne: Fortnite, čínský Blizzard a vloupání do Valve

2019-10-13 (16:27)

Jak moc bezpáteřní musíte být, abyste zradili nejen své základní, desítky let pěstované hodnoty, ale především své nejvěrnější hráče? Inu, jako Blizzard. Ten si teď prožívá PR peklo a zatím to vypadá, že se k tomu ani nehodlá nijak víc vyjadřovat. BlizzCon bude tuze zajímavý a jakékoliv protesty, pískání a nepříjemné otázky v QA panelech přijdou, ať přijdou. Blizzard si je zaslouží, byť na ...
více..

RPG veteráni představují interaktivní muzikál Chorus

2019-10-13 (10:35)

Veterán z BioWare David Gaider a designér z Beamdogu Liam Esler se téměř před dvěma lety shodli, že je jejich práce už nebaví a založili si své vlastní Summerfall Studios. Jejich první odhalený projekt trochu překvapivě není RPG – Chorus je muzikálovou adventurou, která ve své kampani na Figu láká na věhlasná jména herní hudby a dabingu i na neotřelé herní mechaniky.
více..

Kůň na křížové výpravě? Jak se hraje deskovka Crusader Kings: The Boardgame

2019-10-12 (13:24)

Populární středověká strategie/simulátor vraždění dětí, manželů, romantické RPG Crusader Kings II se dočkala své deskové hry v podobě Crusader Kings: The Boardgame a my jsme si ji zatím dvakrát zahráli. Pravděpodobně se dočkáte video GamesPlaye z druhé hry (byť vzhledem k experimentování na tomto poli dost punkového), ale prozatím si můžete přečíst dojmy Aleše a Vaška, kteří se obou her účastnili.
více..

V budovatelské strategii Flotsam nejsou odpadky problém, ale řešení

2019-10-12 (10:05)

Kritika nedbalého přístupu k životnímu prostředí může být překvapivě dost veselá. Svět hry Flotsam je kompletně zatopený a všude plavou odpadky a trosky civilizace, která spočinula někde na dně. Netřeba věšet hlavu. Taková situace vás přece nerozhodí. Prostě popadněte nejbližší prkno, sud, bednu s nářadím a dejte se do díla! Nové město vybudujete v cukuletu.
více..

Blizzard hongkongskému streamerovi snížil trest. Ten podle prezidenta firmy neměl nic společného s Čínou

2019-10-12 (07:36)

Blizzard před několika dny suspendoval profesionálního hráče Hearthstonu blitzchunga, který během oficiálního streamu vyjádřil podporu prodemokratickým protestujícím v Hongkongu. Drakonický trest zahrnoval kromě ročního zákazu činnosti i kompletní odebrání všech vyhraných peněz. Ovšem po explozi rozhořčení, kdy společnost kritizovali hráči, vlastní zaměstnanci i nejvyšší američtí politici za to, ...
více..

Code Vein – recenze

2019-10-11 (18:30)

Her podobných Dark Souls je k mání přehršel, je tudíž potřeba, aby nový titul, pokud se na něj nemá okamžitě zapomenout, nabídl něco nového a neotřelého. Code Vein, nová soulsovka od Bandai Namco ve spolupráci se studiem Shift, se snaží zaujmout stylizací, příběhem, a hlavně širokými možnostmi přizpůsobování postavy a herního stylu.
více..

V adventuře Worse Than Death budete utíkat neviditelným monstrům

2019-10-11 (17:14)

Co může být horšího než smrt? Podle hororové adventury Worse Than Death je to sraz se spolužáky ze střední školy. V případě Holly se během něj totiž něco šeredně zvrtne a ona se teď musí ukrývat a utíkat před tajemnými stíny a odhalit ošklivou pravdu o svém rodném městečku. Kromě plížení před neviditelným zlem musíte řešit hádanky a zachránit své kamarády.
více..

GRID je konečně tady. Půjde o závodní hru roku?

2019-10-11 (15:43)

Letošní rok je na závodní hry poměrně bohatý a převládli hlavně pokračování. Vrátil se vytoužený DiRT Rally, nešlo by to bez dalších formulí, po roční pauze nás čekají další Need for Speed, ale asi největším překvapením je návrat skvělé série Grid. V pořadí čtvrtý díl s prostým názvem GRID je už v obchodech, a zatímco u recenzentů sklízí chválu, hráči už tak nadšení nejsou.
více..

Shadow Empire je komplexní strategie připomínající Dunu

2019-10-11 (14:45)

Duna to sice není, ale příliš daleko to k ní nemá – aspoň tematicky. Shadow Empire je nová hardcore strategie publikovaná vydavatelstvím Slitherine (postaralo se třeba o Fantasy Generala II, zde je nedávná recenze), v níž se stanete vládcem jedné z frakcí na nehostinné planetě. Váš úkol? Zničit všechny ostatní a uzurpovat nerostné bohatství pro sebe.
více..

Na Call of Duty: Modern Warfare si na disku vyhraďte 175 GB místa

2019-10-11 (13:20)

Aktualizace: Podle nových informací na blogu Activisionu je 175 GB místa na disku pouhým doporučením kvůli dodatečnému obsahu, který do Call of Duty: Modern Warfare přibude po vydání. Základní verze hry bez DLC při vydání bude prý o něco menší, zpráva ale nespecifikuje o kolik.
více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...  následující › poslední »