Hry zdarma: simulátor mafiánů a návrat McKaye z Atlantis

2018-03-31 (13:00)
Jaro je tu, a s ním se blíží i čerstvá nadílka freeware her. Po herním suchu prvního kvartálu tu máme hned několik her, které si hrají s tématem vztahu hráče a jeho avatara – mezi nimi například simulátor mafie po vzoru Reigns, herní povídku ze života sériového vraha nebo třeba opulentní sci-fi, které namluvil David Hewlett ze Stargate Atlantis.
zobrazit celý článek »

Související články

Atone kombinuje vektory, severskou mytologii a rytmické hry
2018-06-01 (11:38)
Pár let zpátky jsme měli přebytek her se zombíky a mutanty, teď svou vlnu slávy zažívá severská mytologie a Vikingové. Vikings: Wolves of Midgard, God of War, Expeditions: Viking… a to jsem jen vybrala namátkou pár titulů, na které jsem si zrovna vzpomněla. Občas se ale najde hra od nezávislých tvůrců, kteří na věc nahlíží z trochu jiného, neotřelého úhlu. A tak asi vzniklo Atone.
více..
Space Hulk: Tactics ukazuje, jak má vypadat digitální deskovka
2018-06-01 (10:35)
Jakožto zapálený deskovkář mám několik smutných restů a Space Hulk je jedním z nich. Před pár lety se objevila již čtvrtá edice této monstrozity, ale vydavatelství Games Workshop bohužel neprosazuje cenovou politiku šetrnou k vaší peněžence. Kusů bylo málo a začínaly nad třemi tisíci. Dnes hra v bazarech cenovskou sahá ještě mnohem výš. Případnou pátou edici si už určitě nenechám ujít, do té doby ...
více..
Čerstvě oznámený Assassin’s Creed Odyssey vás zavede do Řecka
2018-06-01 (08:35)
Nečekali jste nástupce loňského Assassin’s Creed Origins tak brzo? Inu, Ubisoft neztrácí čas a představil Assassin’s Creed Odyssey už teď. I když představil je v tomto případě silné slovo. Existence hry Ubisoftu nejdřív utekla skrze klíčenku, jen aby pak vývojáři dali na sociální sítě kratičké video s prvním záběrem a logem hry.
více..
Ancestors Legacy - recenze
2018-05-31 (19:00)
Je osmého června, léta Páně 793. Na kamennou podlahu dopadá zkrvavené bezvládné tělo, jehož ruka stále křečovitě svírá útlou modlitební knížku, a to i přesto, že mnichova lebka byla právě rozetnutá vedví těžkým úderem obouruční sekery. Opatství Lindisfarne v Northumbrii bylo právě zákeřně a nemilosrdně znesvěceno krvelačným nájezdem loupeživých pohanů ze severu. Bohatství jednoho z nejsvětějších ...
více..
Sony obšťastní předplatitele druhým XCOMem, Microsoft assassinskou plošinovkou
2018-05-31 (18:15)
Kdo by to byl čekal, že náš LongPlay tahové strategie XCOM 2: War of the Chosen má až takový dopad za hranicemi našeho státu. Jak se neodvratně blíží konec Vaškova snažení, v Sony se rozhodli poskytnout jeho zástupům fanoušků možnost prožít si podobný zážitek na vlastní kůži. Ale konec snění. Realita je samozřejmě trošku jinde, nicméně načasování je přesto perfektní.
více..