Hry zdarma: simulátor mafiánů a návrat McKaye z Atlantis

2018-03-31 (13:00)
Jaro je tu, a s ním se blíží i čerstvá nadílka freeware her. Po herním suchu prvního kvartálu tu máme hned několik her, které si hrají s tématem vztahu hráče a jeho avatara – mezi nimi například simulátor mafie po vzoru Reigns, herní povídku ze života sériového vraha nebo třeba opulentní sci-fi, které namluvil David Hewlett ze Stargate Atlantis.
zobrazit celý článek »

Související články

PES 2019 – recenze
2018-09-10 (19:30)
I ti nejlepší z nás by se měli někam posouvat. Nepřešlapovat na místě, nebýt spokojení s tím, co už dokázali, hledět ke vzdálenějším obzorům. PES 2019, nejnovější přírůstek do série, která se dlouhodobě chlubí tou nejrealističtější simulací dění na zeleném pažitu, ale ustrnul, zatímco konkurence pádí kupředu. Pořád se hraje skvěle – ovšem obvinění, že jde jen o předraženou aktualizaci soupisek, ...
více..
Rockstar vysvětluje, proč má Red Dead Redemption 2 jediného protagonistu
2018-09-10 (17:49)
S přibližujícím se vydáním pokračování westernové akční adventury Red Dead Redemption 2 se producenti z Rockstaru pro americký Hollywood Reporter rozhodli trochu rozpovídat o příběhu a inspiracích pro chystané pokračování. V návaznosti na páteční představení více než dvacítky postav si můžete udělat představu, jestli byste se na RDR 2 měli těšit. (Měli.)
více..
V RPG A Long Way Down se tvorbou dungeonu prokopáváte za odměnou i bossy
2018-09-10 (16:34)
V odvětví videoher se čím dál tím častěji setkávám s inspiracemi v deskovkách. Virtuální karetní hry jsou už dávno nedílnou součástí trhu, ale jen málokdy se objeví titul, který nesahá pouze po hromádce potištěných papírků. Zřídka se setkáváme s něčím, co od pohledu vypadá jako herní deska. A v novince A Long Way Down si jednu takovou tvoříte.
více..
Na PlayStation 4 se chystá Project Awakening – fantasy RPG ve stylu Monster Huntera
2018-09-10 (15:18)
Jako by si rytíř z nově oznámeného RPG Project Awakening uvědomoval, že se nenachází v historickém středověku, ale v jeho fantasy verzi. Jinak by si pro zadaný úkol určitě nezapomněl nasadit helmu. Jít s odkrytou hlavou po hlavě do souboje s obřím ještěrem by byla vědomá sebevražda. Ale ve světě, kde snesete pár ran pařátem velikosti člověka, to asi tolik nevadí. I když pro smrt se zde nejde ...
více..
Age of Wonders: Planetfall připomíná sci-fi Civilizaci s xcomovými souboji
2018-09-10 (14:04)
Strategická série Age of Wonders se vydává do neprozkoumaných vod. Její tvůrci ze studia Triumph, nově pod křídly vydavatelství Paradox, ji s dalším dílem Planetfall transformují z fantasy do čistokrevného sci-fi. Na nových záběrech z hraní se můžete podívat, jak tahle kombinace budovatelského elementu Civilization a tahových soubojů XCOMu vlastně funguje.
více..