Jak a proč lépe pracovat s vybranými úryvky?

zdroj: seoconsult
2017-11-07 (09:17)

Pro mnoho majitelů webových stránek je SEO na prvním místě. Cílem je, aby se daný web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání. Výsledek vyhledávání může být také zobrazen ve vybraném úryvku, který se zobrazuje na prvním, respektive na nultém místě ve výsledcích vyhledávání.


zobrazit celý článek »

Související články

Nebuďte pasivním konzumentem informací, hledejte souvislosti
zdroj: seoconsult
2018-09-04 (22:34)

Online svět je stále rychlejší a zásobuje nás nepřeberným množstvím informací. Sociální sítě, jako například Twitter, nám umožňují získat informace, které nás zajímají, rychle a stručně. Zajistí nám okamžitý přehled o tom, co se děje v oborech, které se nás týkají. Twitter je skvělý jako zdroj informací, který k nám pustí jen zprávy z oborů, které si sami vybereme. Jednu věc však Twitter nedokáže. Neumí dát zprávám patřičný kontext.


více..
Chcete, aby vaše e-mailová kampaň přinášela výsledky?
zdroj: seoconsult
2018-09-02 (22:56)

Když přijde řeč na úspěšnost e-mailové kampaně, většina lidí se domnívá, že úspěch závisí především na míře otevření e-mailů. Samozřejmě, vysoká míra otevření je důležitá. E-mail, který nikdo neotevře, si ani nikdo nemůže přečíst. Ale otevření e-mailu, ani jeho přečtení není to nejdůležitější. Za otevření e-mailu vám nikdo nezaplatí.  To, na čem záleží především, jsou kliky a konverze.


více..
Přeměňte svou stránku ve stroj na peníze pomocí těchto tajných technik
zdroj: seoconsult
2018-08-29 (13:24)

Asi nikdo nepochybuje o účinnosti doporučení od předchozích zákazníků. Jde o jednu z nejúčinnějších metod propagace, pomocí které můžete získat nové zákazníky. Zkušenosti reálných zákazníků, obzvláště pokud jsou to lidé, které známe, nás dokáže o kvalitě produktu přesvědčit mnohem lépe než sebelepší reklama. A navíc, doporučení, které šíří mezi lidmi vaší loajální zákazníci,vás nic nestojí.


více..
Připravte svou stránku na Mobile First Index
zdroj: seoconsult
2018-08-27 (07:30)

V červenci 2018 spustil Google svůj dopředu avizovaný Speed update a Mobile First Index. Také Facebook oznámil, že bude v panelu zpráv upřednostňovat stránky, které se načítají rychleji.


více..
5 tipů pro lepší A/B testování
zdroj: seoconsult
2018-08-22 (16:55)

V okamžiku, kdy se pustíte do propagace vašeho nového projektu, bude váš postup pravděpodobně založen na zkušenostech z minulých projektů, informacích, které jste se dozvěděli od ostatních, i vašich vlastních nápadech, jak dostat váš nový byznys dopředu.


více..