Jak se změnilo SEO v roce 2017?

zdroj: seoconsult
2017-12-29 (15:08)

V roce 2017 se v oblasti marketingu událo mnoho změn. Výjimkou nebyla ani optimalizace pro vyhledávače, která reflektuje technologické i marketingové trendy. S jakými změnami jsme se v roce 2017 setkali?


zobrazit celý článek »

Související články

Nebuďte pasivním konzumentem informací, hledejte souvislosti
zdroj: seoconsult
2018-09-04 (22:34)

Online svět je stále rychlejší a zásobuje nás nepřeberným množstvím informací. Sociální sítě, jako například Twitter, nám umožňují získat informace, které nás zajímají, rychle a stručně. Zajistí nám okamžitý přehled o tom, co se děje v oborech, které se nás týkají. Twitter je skvělý jako zdroj informací, který k nám pustí jen zprávy z oborů, které si sami vybereme. Jednu věc však Twitter nedokáže. Neumí dát zprávám patřičný kontext.


více..
Chcete, aby vaše e-mailová kampaň přinášela výsledky?
zdroj: seoconsult
2018-09-02 (22:56)

Když přijde řeč na úspěšnost e-mailové kampaně, většina lidí se domnívá, že úspěch závisí především na míře otevření e-mailů. Samozřejmě, vysoká míra otevření je důležitá. E-mail, který nikdo neotevře, si ani nikdo nemůže přečíst. Ale otevření e-mailu, ani jeho přečtení není to nejdůležitější. Za otevření e-mailu vám nikdo nezaplatí.  To, na čem záleží především, jsou kliky a konverze.


více..
Přeměňte svou stránku ve stroj na peníze pomocí těchto tajných technik
zdroj: seoconsult
2018-08-29 (13:24)

Asi nikdo nepochybuje o účinnosti doporučení od předchozích zákazníků. Jde o jednu z nejúčinnějších metod propagace, pomocí které můžete získat nové zákazníky. Zkušenosti reálných zákazníků, obzvláště pokud jsou to lidé, které známe, nás dokáže o kvalitě produktu přesvědčit mnohem lépe než sebelepší reklama. A navíc, doporučení, které šíří mezi lidmi vaší loajální zákazníci,vás nic nestojí.


více..
Připravte svou stránku na Mobile First Index
zdroj: seoconsult
2018-08-27 (07:30)

V červenci 2018 spustil Google svůj dopředu avizovaný Speed update a Mobile First Index. Také Facebook oznámil, že bude v panelu zpráv upřednostňovat stránky, které se načítají rychleji.


více..
5 tipů pro lepší A/B testování
zdroj: seoconsult
2018-08-22 (16:55)

V okamžiku, kdy se pustíte do propagace vašeho nového projektu, bude váš postup pravděpodobně založen na zkušenostech z minulých projektů, informacích, které jste se dozvěděli od ostatních, i vašich vlastních nápadech, jak dostat váš nový byznys dopředu.


více..