Jak snížit náklady na PPC bez snižování výkonu

zdroj: seoconsult
2019-03-05 (14:17)

Jak si poradit se snížením rozpočtuObčas se stane, že se klient rozhodne utlumit své reklamní aktivity, a dá vám na propagaci nižší rozpočet, než s jakým jste počítali. Naštěstí i s nižším rozpočtem se dají splnit cíle, které vaše PPC kampaň má. Níže najdete několik způsobů, jak utratit za PPC kampaně méně peněz, ale přitom příliš neohrozit jejich výkon v klíčových ukazatelích.

 


zobrazit celý článek »

Související články

Reklamy v Příbězích na Facebooku mohou pro inzerenty znamenat velké změny
zdroj: seoconsult
2019-05-30 (15:50)

Reklama ve Facebook storiesPo celosvětovém úspěchu Instagram Stories mohou nyní lidé stejnou funkci využívat i na Facebooku. Příběhy na Facebooku umožňují uživatelům sdílet s komunitou svých přátel a s lidmi, kteří sledují jejich profil, fotky a videa, které se zvolenému okruhu uživatelů budou zobrazovat po dobu 24 hodin. Po uplynutí této doby se Příběh přesune do archivu, kde k němu má přístup pouze uživatel.


více..
Připravte stránky pro zobrazování na mobilních zařízeních
zdroj: seoconsult
2019-05-24 (07:42)

Připravte stránky pro zobrazování na mobilních zařízeníchV současné době, kdy většina uživatelů přistupuje na internet pomocí mobilních telefonů, je schopnost webu korektně se zobrazovat na nejrůznějších mobilních zařízeních naprostou nutností. Abyste se ale dostali před vaši konkurenci, není to stále dost. Na vašich stránkách toho budete muset upravit mnohem více.


více..
Tajemství sezonního SEO
zdroj: seoconsult
2019-05-14 (10:49)

Sezónní SEOSezonní SEO se od tradičního SEO nijak zvlášť neliší, pouze bere v úvahu konkrétní období roku a jeho specifické vlastnosti. Nad sezonní optimalizací pro vyhledavače můžeme uvažovat z několika úhlů pohledu. První je založen na střídání jednotlivých ročních období a na tom, že různé produkty jsou jinak žádané v průběhu jednotlivých ročních období.


více..
Pronikněte na světové trhy – jak dělat mezinárodní SEO
zdroj: seoconsult
2019-05-09 (16:32)

Mezinárodní SEOCílem tohoto článku je pomoci objasnit vám, jak dělat SEO na mezinárodní úrovni a co vše je třeba zařídit, aby vaše stránky získaly přední pozice ve vyhledávání i na nových zahraničních trzích. Zjistíte zde, jak se vyvarovat nejběžnějších chyb, které vás mohou stát spoustu peněz a zbytečně vynaloženého času. Článek je o něco delší, takže se pohodlně usaďte, uvařte si kávu a jdeme na to.


více..
Plánujete redesign webu? Nezapomeňte na důkladnou revizi SEO
zdroj: seoconsult
2019-05-06 (11:57)

SEO revizeKaždý, kdo někdy zkoušel prorazit na poli online marketingu, velmi dobře ví, že v internetovém obchodě nestačí nabídnout návštěvníkovi jen seznam vašich produktů. Jde o celkový prožitek zákazníka, který musí být na vašem webu maximálně spokojen.


více..