Jak snížit náklady na PPC bez snižování výkonu

zdroj: seoconsult
2019-03-05 (14:17)

Jak si poradit se snížením rozpočtuObčas se stane, že se klient rozhodne utlumit své reklamní aktivity, a dá vám na propagaci nižší rozpočet, než s jakým jste počítali. Naštěstí i s nižším rozpočtem se dají splnit cíle, které vaše PPC kampaň má. Níže najdete několik způsobů, jak utratit za PPC kampaně méně peněz, ale přitom příliš neohrozit jejich výkon v klíčových ukazatelích.

 


zobrazit celý článek »

Související články

Přizpůsobte své PPC kampaně lokálním návštěvníkům
zdroj: seoconsult
2019-04-11 (10:39)

Geografické cílení PPC kampaněZeměpisné cílení v PPC kampaních je skvělým způsobem, jak zvýšit ziskovost PPC reklamy. Jediný problém může být, pokud vytváříte kampaň pro společnost s více pobočkami. PPC kampaň v lokálním měřítku může být v takovém případě poněkud chaotická. Za prvé, vytvoření a udržování všech jejích lokálních variant zabere spoustu času.


více..
Jak psát ještě lepší popisky produktů
zdroj: seoconsult
2019-04-08 (11:03)

Jak psát lepší produktové popiskyPříliš mnoho majitelů e-shopů se domnívá, že popisy produktů by měly popisovat pouze základní informace: o jaký produkt jde, jak a k čemu jej používat. I když všechny tyto informace jsou důležité, neměly by tvořit celý popis, alespoň v případě, že chcete, aby si návštěvník váš produkt koupil. Skutečně skvělé popisky, které generují konverze, by měly obsahovat mnohem víc než jen popis produktu.


více..
Možnosti YouTube reklamy v roce 2019
zdroj: seoconsult
2019-04-03 (09:19)

Formáty Youtube reklamYouTube, které má více než 1,9 miliardy uživatelů měsíčně, představuje druhou největší sociální síť a nejúspěšnější stránku pro sdílení videa. To vše z něj činí jednu z největších reklamních platforem. Abyste však na této platformě uspěli, musíte používat správné formáty reklam.


více..
Proč používat AMP k vytváření cílových stránek pro PPC reklamu
zdroj: seoconsult
2019-03-29 (15:58)

Zrychlete načítání stránek pomocí AMPAkcelerované mobilní stránky umožňují vytvářet čistý a přehledný design webů a díky tomu se staly oblíbeným nástrojem webmasterů pro vytváření cílových stránek neboli landing pages pro PPC reklamu. Díky přehlednému designu a bleskurychlému načítání získávají landing pages vytvořené pomocí AMP mnohem více konverzí a zlepšují uživatelskou zkušenost.


více..
Chatboti a vyskakovací okna jsou skvělým zdrojem konverzí
zdroj: seoconsult
2019-03-26 (09:11)

ChatbotPokud se vám podaří dostat návštěvníka až na vaše stránky, neměli byste jej nechat odejít jen tak. I přesto že si zatím nic nekoupil, můžete od něj získat alespoň kontaktní e-mailovou adresu, na kterou mu posléze můžete poslat exkluzivní nabídku.


více..