Oslovte uživatele LinkedIn pomocí Sponzorované zprávy InMail

zdroj: seoconsult
2019-03-19 (08:42)

Sponzorované zprávy na LinkedInLinkedIn je unikátní sociální síť, která nabízí výbornou příležitost k propagaci vašich služeb nebo produktů díky své unikátní uživatelské základně, která se velmi liší od ostatních sociálních sítí, jako jsou Facebook, Instagram či Twitter. Lidé na LinkedIn jsou většinou profesionálové ve svých oborech, s nadprůměrnými příjmy, a často mohou ve svých podnicích rozhodovat o větších investicích.


zobrazit celý článek »

Související články

Přizpůsobte své PPC kampaně lokálním návštěvníkům
zdroj: seoconsult
2019-04-11 (10:39)

Geografické cílení PPC kampaněZeměpisné cílení v PPC kampaních je skvělým způsobem, jak zvýšit ziskovost PPC reklamy. Jediný problém může být, pokud vytváříte kampaň pro společnost s více pobočkami. PPC kampaň v lokálním měřítku může být v takovém případě poněkud chaotická. Za prvé, vytvoření a udržování všech jejích lokálních variant zabere spoustu času.


více..
Jak psát ještě lepší popisky produktů
zdroj: seoconsult
2019-04-08 (11:03)

Jak psát lepší produktové popiskyPříliš mnoho majitelů e-shopů se domnívá, že popisy produktů by měly popisovat pouze základní informace: o jaký produkt jde, jak a k čemu jej používat. I když všechny tyto informace jsou důležité, neměly by tvořit celý popis, alespoň v případě, že chcete, aby si návštěvník váš produkt koupil. Skutečně skvělé popisky, které generují konverze, by měly obsahovat mnohem víc než jen popis produktu.


více..
Možnosti YouTube reklamy v roce 2019
zdroj: seoconsult
2019-04-03 (09:19)

Formáty Youtube reklamYouTube, které má více než 1,9 miliardy uživatelů měsíčně, představuje druhou největší sociální síť a nejúspěšnější stránku pro sdílení videa. To vše z něj činí jednu z největších reklamních platforem. Abyste však na této platformě uspěli, musíte používat správné formáty reklam.


více..
Proč používat AMP k vytváření cílových stránek pro PPC reklamu
zdroj: seoconsult
2019-03-29 (15:58)

Zrychlete načítání stránek pomocí AMPAkcelerované mobilní stránky umožňují vytvářet čistý a přehledný design webů a díky tomu se staly oblíbeným nástrojem webmasterů pro vytváření cílových stránek neboli landing pages pro PPC reklamu. Díky přehlednému designu a bleskurychlému načítání získávají landing pages vytvořené pomocí AMP mnohem více konverzí a zlepšují uživatelskou zkušenost.


více..
Chatboti a vyskakovací okna jsou skvělým zdrojem konverzí
zdroj: seoconsult
2019-03-26 (09:11)

ChatbotPokud se vám podaří dostat návštěvníka až na vaše stránky, neměli byste jej nechat odejít jen tak. I přesto že si zatím nic nekoupil, můžete od něj získat alespoň kontaktní e-mailovou adresu, na kterou mu posléze můžete poslat exkluzivní nabídku.


více..