SEO pro mobily a stolní počítače: Různé strategie obsahu

zdroj: seoconsult
2017-12-15 (12:40)

Mít pouze responzivní web nestačí. Při tvorbě mobilní verze bychom vždy měli myslet na to, jak lidé mobilní zařízení používají při vyhledávání a co nejvíce jim orientaci na webu i případnou interakci zjednodušit.


zobrazit celý článek »

Související články

6 top SEO technik pro zvýšení návštěvnosti vašeho webu
zdroj: seoconsult
2018-05-30 (08:03)

Trápí vás nízká návštěvnost vašich webových stránek? Myslíte si, že dokonce o vašem webu skoro nikdo neví? Pak je na čase začít pracovat na SEO strategii.

Jaké SEO techniky fungují nejlépe? Na co byste se měli zaměřit, aby váš web byl vidět ve výsledcích vyhledávání?


více..
Jak může chatbot pomoci vašemu businessu?
zdroj: seoconsult
2018-05-23 (21:42)

Chatbot je slovo, se kterým se ve světě online marketingu setkáváme stále častěji. Jde o robota, který s využitím pokročilých technologií umělé inteligence a strojového učení dokáže prostřednictvím chatu komunikovat se zákazníky, podávat jim informace a rady ohledně vašich produktů a odpovídat na jejich otázky. Investice do chatbota je většinou jednorázová, chatbot pracuje 24 hodin denně, nikdy není nemocný a nikdy nepotřebuje dovolenou.


více..
5 SEO tipů pro rok 2018
zdroj: seoconsult
2018-05-21 (21:41)

V neustále se zvyšující konkurenci se musí majitelé stránek čím dál tím více ohánět, aby uhájili svě své místo na výsluní předních pozic ve vyhledávání. Jak všichni víme, základem úspěšného SEO je kvalitní obsah a relevantní zpětné odkazy. Mimo těchto základních pilířů optimalizace pro vyhledávače, existuje však spoustu méně známých technik, které vám mohou pomoci k získání konkurenční výhody a posunutí vašeho webu na vyšší pozice.


více..
Získejte více návštěvníků pomocí Google reviews
zdroj: seoconsult
2018-05-19 (10:03)

Výzkumy ukazují, že více než 84 procent uživatelů internetu věří online recenzím a hodnocení ostatních uživatelů stejně, jako doporučení od svých známých. Ve skutečnosti většina lidí, kteří se zajímají o koupi nějakého produktu, se nejdříve shání po recenzích od ostatních zákazníků. To ukazuje, že pozitivní recenze na váš produkt nastartují váš byznys mnohem lépe než cokoli jiného.


více..
Google SearchConsole - – využijte potenciál vašeho webu na maximum.
zdroj: seoconsult
2018-05-06 (21:33)

Pokud budete chtít zlepšit své umístění v Google, zjistíte, že jde většinou o poměrně obtížnou a časově náročnou záležitost. Někdy je těžké vůbec zjistit, od čeho se odpíchnout a jak pokračovat k relevantním výsledkům. Spravování SEO kampaně není nic jednoduchého a vyžaduje evidenci a měření mnoha údajů.


více..