3 strategie, které vám umožní nabídnout nejvýhodnější cenu za proklik

zdroj: seoconsult
2019-02-19 (09:07)

Optimalizace ceny za proklikPředstavíme si 3 rozdílné strategie, pomocí kterých budete moci nabízet takové částky za proklik (CPC), které vám přinesou optimální výsledky. Během aukce reklam může nastat nekonečné množství rozdílných situací, takže je důležité zvolit optimální strategii, která vám pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků.


více..

Pozor na kybernetické útoky – mohou poškodit vaše SEO

zdroj: seoconsult
2019-02-12 (09:23)

Hackerský útok může poškodit SEOOptimalizace pro vyhledávače je bezpochyby jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu pro většinu on-line podnikatelů. Většina firem investuje do SEO velkou část svého marketingového rozpočtu a za jejich úspěchem v on-line světě stojí léta tvrdé práce mnoha lidí.


více..

Vytvořte nadpisy, které zaujmou uživatele i vyhledávače

zdroj: seoconsult
2019-02-07 (09:58)
Rozšířené reklamy Google Ads a možnosti jejich automatizace

zdroj: seoconsult
2019-02-04 (11:43)

rozšířené reklamy v Google AdsRozšíření reklam dokáže perfektně doplnit původní reklamu. Dokáže přivést návštěvníka na vhodnější landing page v závislosti na jeho preferencích, umožní mu získat více informací o vaší nabídce a ceně, ještě předtím než klikne na vaši reklamu a utratí peníze z vašeho reklamního rozpočtu.


více..

Vše, co jste kdy chtěli vědět o Chytrých kampaních v Nákupech Google

zdroj: seoconsult
2019-01-30 (10:32)

Chytré kampaně v Nákupech GoogleChytré kampaně v Nákupech Google jsou skvělým způsobem, jak pomocí strojového učení optimalizovat PPC reklamy a ušetřit spoustu času a práce.


více..

Jak se Google rozhoduje, které reklamy zobrazí?

zdroj: seoconsult
2019-01-24 (08:10)

Jak Google zobrazuje PPC reklamuVětšina z uživatelů internetu se setkává s PPC reklamou Google velmi často. Ať už při hledání na Googlu, sledování videa na YouTube, nebo při návštěvě některého z oblíbených webů je vysoce pravděpodobné, že uživatelé zároveň zhlédli některou z reklam Googlu.


více..

Zlepšete pozice ve vyhledávačích pomocí vnitřního prolinkování

zdroj: seoconsult
2019-01-18 (15:49)

Vnitřní prolinkování webuVnitřní prolinkování také definuje informační strukturu vašich stránek. Pomáhá uživatelům co nejrychleji nalézt obsah, který hledají, a umožňuje vyhledávačům porozumět obsahu stránky. Správná vnitřní struktura urychluje indexaci a pomáhá k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání.


více..

Facebook Attribution tajemství zbavené

zdroj: seoconsult
2019-01-14 (13:31)

Facebook attribution - přiřazeníS tím, jak stále více investujeme do on-line marketingu, začínají se jednotlivé marketingové kanály překrývat a začíná být obtížné určit, které části marketingových aktivit se zasloužily o finální konverzi. Představte si situaci, kdy návštěvník přijde přes PPC reklamu Google Ads a prohlédne si produkt, který ho zaujme.


více..

Marketingová strategie na Instagramu

zdroj: seoconsult
2019-01-10 (12:01)

Účinné marketingové strategie na instagramuInstagram si získává stále větší oblibu mezi uživateli sociálních sítí. Proč tomu tak je? Pro většinu jeho uživatelů je odpověď naprosto jasná. Jsou to obrázky. Podle průzkumů digitálních agentur z roku 2017 obsah na sociálních sítích, který byl založen na videu nebo obrázcích, roste mnohem rychleji než obsah založený primárně na textu. Je to pochopitelné a logické.


více..

Jak přimět lidi, aby si zapamatovali vaši reklamu

zdroj: seoconsult
2019-01-07 (15:09)

Reklamy ktré si každý zapamatujeProč si některé reklamy pamatujeme více než jiné? Proč nás některé na první pohled zaujmou, a jiné okamžitě zapomeneme, popřípadě je ani nezaregistrujeme? Je to pouze náhoda, nebo mají tvůrci těchto pozoruhodných reklam nějaký tajný recept, pomocí kterého nás donutí si reklamu pamatovat? A pokud ano, jak to můžeme udělat také tak?


více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující › poslední »