Překrývání publik na Facebooku – co to je a jak se tomu vyhnout

zdroj: seoconsult
2019-09-09 (15:58)

Překrývání publik na FacebookuPřekrývání publika je velmi vážný problém, ke kterému dochází během inzerce na Facebooku. Překrývání může bránit vaší schopnosti oslovit potenciální zákazníky a zvýšit vaše náklady. Obojí není žádná legrace a může vám to zabránit dosáhnout ziskovosti vaší PPC kampaně.


více..

Nové funkce Facebook Messengeru

zdroj: seoconsult
2019-09-05 (08:34)

Nové funkce ve Facebook MessengeruMessenger přináší firmám dvě nové funkce: šablony pro generování leadů (získávání nových potenciálních zákazníků) a rozhraní pro objednávání schůzek, které bude integrováno s kalendářem. Nové nástroje byly představeny během konference F8, určené pro vývojáře Facebooku, která proběhla na přelomu dubna a května letošního roku.

 

Co přinesou nové funkce

 


více..

Nová služba Instagramu Shopping from Creators dává influencerům nové možnosti

zdroj: seoconsult
2019-09-02 (15:39)

Novinky na instagramuNa konferenci F8 pro vývojáře Facebooku byla letos v březnu oznámena nová reklamní funkce aplikace Instagram. Tato stále populárnější sociální síť uvádí na trh novou funkci Shopping from Creators (Nákupy od tvůrců), která umožňuje influencerům v jejich příspěvcích označovat značky, které nosí nebo používají, takže si je uživatelé mohou jediným kliknutím koupit přímo v aplikaci.


více..

Získejte nové zákazníky pomocí Facebook Lead Ads

zdroj: seoconsult
2019-08-26 (18:42)

Získejte nové zákazníky pomocí Facebook Lead AdsV poslední době jsme svědky proměny sociálních médií, která se více zaměřují na soukromou komunikaci. Tyto změny bohužel také snižují organický dosah malých firem, které se snaží získat návštěvníky a nové zákazníky pomocí publikace na sociálních sítích. Pro firmy to znamená vynaložit více úsilí a finančních prostředků na hledání nových zdrojů návštěvnosti.


více..

Analýza úspěšnosti e-mailové kampaně

zdroj: seoconsult
2019-08-21 (19:34)

Jak na efektivní e-mailingJak zjistíte, zda vaše e-mailingové kampaně dosahují požadovaných výsledků? Bez důkladné analýzy e-mailového marketingu to nejde. Nastavení správných KPI pokaždé, když spustíte novou e-mailovou kampaň, vám pomůže vyhodnocovat váš úspěch a časem vylepšovat váš e-mailing.
 


více..

4 Fakta o cílení v obsahové síti Google, která byste měli znát

zdroj: seoconsult
2019-08-13 (10:06)

Cílení v obsahové síti Google AdsJe jasné, že pokud o vaší firmě nikdo nic neví, nebude ani příliš mnoho lidí, kteří budou do vyhledávače zadávat klíčová slova spojená s vaší značkou. Reklama v obsahové síti Google vám umožní seznámit s vašimi skvělými produkty i uživatele, kteří o nich zatím nemají ani tušení. O tom, jak z reklamy v obsahové síti vymáčknout maximum se dozvíte v tomto článku.


více..

Co si počít s vysokou cenou za konverzi v PPC

zdroj: seoconsult
2019-08-09 (10:20)

Snižte náklady na konverzi Výška nákladů na konverzi (neboli nákladů na prodej či na akvizici), známá také pod anglickou zkratkou CPL, je jednou z nejdůležitějších metrik, které se každý správce PPC účtu snaží optimalizovat. Ať už spravujete PPC účet pro vaši firmu, nebo pro klienta, máte pravděpodobně představu, jakých cílů byste chtěli dosáhnout, a také to, jakých cílů musíte dosáhnout, aby byl váš účet rentabilní.


více..

3 klíčové komponenty marketingu pro mobilní publikum

zdroj: seoconsult
2019-08-06 (16:52)

Mobilní marketingPříchod digitální reklamy s sebou přinesl sofistikované využití dat pro cílení na úzce zaměřená publika.


více..

Remarketingové strategie Google Ads, které fungují

zdroj: seoconsult
2019-08-02 (09:58)

Remarketing Google AdsPředstavte si, že jste nastavili skvělou PPC kampaň ve vyhledávání Google Ads. Na vaše stránky proudí cílená návštěvnost, míra prokliku (CTR) je nadprůměrná, míra konverze je 30% a vše je zalité sluncem. Jistě, dalších 70 % návštěvníků odchází bez konverze.


více..

Sémantické vyhledávání a PPC reklama Google Ads

zdroj: seoconsult
2019-07-29 (09:32)

Sémantické vyhledávání a PPCV roce 2017 Google překlasifikoval klíčová slova typu „přesná shoda“ ze syntaktické kategorie do kategorie sémantické. Pravděpodobně jste již slyšeli o sémantickém vyhledávání v diskusích týkajících se SEO, ale možná si stejně jako většina lidí stále nejste jistí, jak sémantické vyhledávání vlastně funguje.


více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 následující › poslední »