Odstraňujete obsah z webu? Buďte opatrní!

zdroj: seoconsult
2018-09-30 (21:39)

Mít na stránkách hodně obsahu může být složité na údržbu. Proto se některé firmy rozhodnou odstranit ze svých stránek obsah, který považují za nadbytečný nebo zastaralý. Cílem této snahy bývá obvykle nejen snížení časových nákladů na správu webu, ale i větší přehlednost pro návštěvníky. Jakkoli se to může zdát logické, měli byste si dát velký pozor na to, který obsah odstraňujete.


více..

5 způsobů, které přimějí vaše zákazníky, aby propagovali vaši značku

zdroj: seoconsult
2018-09-27 (10:18)

Čím si jednotlivé značky získávají věrné fanoušky, kteří sami od sebe propagují jejich produkty mezi svými známými, rodinou a přáteli? Dosáhnout situace, kdy jsou zákazníci vaším produktem nadšeni a dále jej doporučují, je nejvyšší metou každé firmy. Dosáhnout tohoto nelehkého cíle je mnohem důležitější a účinnější než jakékoli jiné marketingové aktivity.


více..

Vše, co jste kdy chtěli vědět o reklamách v Instagram Stories

zdroj: seoconsult
2018-09-25 (21:11)

Když Instagram v březnu 2018 oznámil spuštění celostránkových vertikálních reklam v Instagram Stories, pro mnoho marketérů to byl důvod k oslavám. Reklamy v Instagram Stories mohou být skvělým a efektivním doplňkem k reklamám v News feedu, které začínají být trochu okoukané, přestože stále skvěle fungují.


více..

Praktický marketing pro úspěch v lokálním online podnikání

zdroj: seoconsult
2018-09-19 (13:53)

Podnikání se často podobá boji Davida s Goliášem. Menší podnikatelé musejí čelit velkým korporacím a algoritmům vyhledávačů, které velké hráče ve vyhledávání upřednostňují. Jak tento tlak ustát? Zde je několik strategií, které vám umožní porazit velké korporace na poli vyhledávání. Jak to můžete dokázat? Klíčem k úspěchu je promyšlený a zajímavý obsah.


více..

Jak uspořádat SEO úkoly podle důležitosti

zdroj: seoconsult
2018-09-17 (14:18)

Jak poznáte, jestli změny v SEO a optimalizaci obsahu stránek přinesly kýžené ovoce?


více..

Jak přidávat linky do Instagram Stories

zdroj: seoconsult
2018-09-16 (22:28)

Kdo není v dnešní době na sociálních sítích, ten jako by ani nebyl. Pokud chcete svou firmu propagovat prostřednictvím sociálních sítí, velmi pravděpodobně do svého marketingového portfolia zařadíte i Instagram. Jako médium, které v popularitě i počtu uživatelů pomalu dohání Facebook, nabízí Instagram skvělé možnosti pro propagaci vašeho podnikání.


více..

Co dělat s klíčovými slovy s nízkým objemem vyhledávání

zdroj: seoconsult
2018-09-11 (16:57)

Svět PPC může být pro někoho složitý, obzvláště pro inzerenty, kteří jsou v oboru noví. Jedním z problémů, které musí inzerenti řešit, jsou klíčová slova v reklamních sestavách, která jsou neaktivní z důvodu nízkého objemu vyhledávání. Tento problém potkal asi každého, kdo s PPC reklamou začínal. Spustíte novou kampaň, nastavíte klíčová slova, zadáte cenu za proklik, ale u některých reklamních sestav ani po čase nevidíte žádné výsledky.


více..

Nebuďte pasivním konzumentem informací, hledejte souvislosti

zdroj: seoconsult
2018-09-04 (22:34)

Online svět je stále rychlejší a zásobuje nás nepřeberným množstvím informací. Sociální sítě, jako například Twitter, nám umožňují získat informace, které nás zajímají, rychle a stručně. Zajistí nám okamžitý přehled o tom, co se děje v oborech, které se nás týkají. Twitter je skvělý jako zdroj informací, který k nám pustí jen zprávy z oborů, které si sami vybereme. Jednu věc však Twitter nedokáže. Neumí dát zprávám patřičný kontext.


více..

Chcete, aby vaše e-mailová kampaň přinášela výsledky?

zdroj: seoconsult
2018-09-02 (22:56)

Když přijde řeč na úspěšnost e-mailové kampaně, většina lidí se domnívá, že úspěch závisí především na míře otevření e-mailů. Samozřejmě, vysoká míra otevření je důležitá. E-mail, který nikdo neotevře, si ani nikdo nemůže přečíst. Ale otevření e-mailu, ani jeho přečtení není to nejdůležitější. Za otevření e-mailu vám nikdo nezaplatí.  To, na čem záleží především, jsou kliky a konverze.


více..

Přeměňte svou stránku ve stroj na peníze pomocí těchto tajných technik

zdroj: seoconsult
2018-08-29 (13:24)

Asi nikdo nepochybuje o účinnosti doporučení od předchozích zákazníků. Jde o jednu z nejúčinnějších metod propagace, pomocí které můžete získat nové zákazníky. Zkušenosti reálných zákazníků, obzvláště pokud jsou to lidé, které známe, nás dokáže o kvalitě produktu přesvědčit mnohem lépe než sebelepší reklama. A navíc, doporučení, které šíří mezi lidmi vaší loajální zákazníci,vás nic nestojí.


více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 následující › poslední »