Jak a kdy použít Chytré kampaně v Nákupech Google

zdroj: seoconsult
2019-10-22 (12:52)

chytré kampaně v nákupech GoogleChytré kampaně v Nákupech Google obsahují běžné reklamy v nákupech Google i reklamy v obsahové síti včetně remarketingových reklam, které se mohou zobrazovat ve vyhledávací síti, v obsahové síti, na YouTube a v Gmailu. Vy jako inzerent však nemůžete ovlivnit, kde se vaše reklamy zobrazí. Umělá inteligence Google zobrazí vaše reklamy všude tam, kde cítí příležitost ke konverzi.


více..

Měření úspěchu YouTube pomocí studie BLS 2.0

zdroj: seoconsult
2019-10-19 (00:19)

Změřte úspěch kampaní na YoutubeJste schopni měřit úspěch vašich vyhledávacích a grafických kampaní, ale těžko vyčíslujete dopad YouTube reklam na vaši celkovou marketingovou strategii? Pokud provozujete reklamy YouTube kvůli zvýšení povědomí o vaší značce, jak zjistíte, zda vaše reklamy povědomí o značce skutečně zvyšují? Víte, jestli vás vaše cílové publikum vnímá lépe než vaše konkrétní konkurenty?


více..

Jak optimalizovat PPC reklamy ve vyhledávání pro telefonní hovory

zdroj: seoconsult
2019-10-14 (10:42)

Optimalizujte mobilní PPC reklamyS nástupem online technologií se často spekulovalo, zdali internet a sociální sítě neznamenají konec telefonních hovorů v reklamě. Předpokládalo se, že mileniálové, kteří jsou od dětství zvyklí používat internet, možná budou chtít kontaktovat firmy spíš online než prostřednictvím telefonického hovoru, obzvláště pokud budou mít k dispozici neomezené množství dat. Tyto předpovědi se však nenaplnily.


více..

Zlepšete výkon a ROI vašich PPC kampaní na Facebooku

zdroj: seoconsult
2019-10-03 (12:56)

Facebook PPC ROIPropagovat web pomocí PPC reklamy na Facebooku se může zdát stále složitější. Není divu, uspět v konkurenci tisíců firem, které pro získání pozornosti uživatelů jsou schopny udělat téměř cokoliv, může být frustrující, nehledě na stále stoupající ceny za proklik, které vedou ke spoustě utracených peněz.


více..

Vytvořte si nástroj na simulaci PPC rozpočtu

zdroj: seoconsult
2019-09-30 (09:29)

Plánování PPC rozpočtuExistuje mnoho softwarových nástrojů, díky nimž jsou každodenní úkoly v PPC, jako je například tvorba reklamního rozpočtu, mnohem efektivnější. Mnozí inzerenti, zejména z menších firem, však nemají dostatečně velké množství peněz, aby dokázali ospravedlnit nákup těchto finančně náročnějších nástrojů.


více..

Dosáhněte efektivnější PPC reklamy – snižte cenu za proklik

zdroj: seoconsult
2019-09-19 (15:44)

Efektivnější PPC reklamyV oblasti digitálního marketingu znamená vlastnictví značky vše. Lze s jistotou říci, že téměř všichni inzerenti ve vyhledávací síti vidí, že většina jejich návštěvnosti a příjmů pochází z hledání klíčových slov, která nějak souvisejí s jejich značkou. Jednoduše řečeno, marketing pro vyhledavače (SEM) zaměřený na značku je většinou největším zdrojem zisků a jako takový by měl být co nejlépe optimalizován.


více..

Jaké údaje sledovat v PPC kampaních

zdroj: seoconsult
2019-09-12 (08:57)

Naučte se měřit PPC kampaněSledování a správné vyhodnocování relevantních metrik může mít dramatický dopad na výsledky PPC kampaní a tím i na vaše podnikání. To však není žádné tajemství. Přesto, jak každý zkušený obchodník ví, měření a vyhodnocování chování PPC kampaní není nic jednoduchého. Zjištění, který z markentingových kanálů zákazníka nakonec přesvědčil koupit si váš produkt, mohou bránit nejrůznější překážky.


více..

Překrývání publik na Facebooku – co to je a jak se tomu vyhnout

zdroj: seoconsult
2019-09-09 (15:58)

Překrývání publik na FacebookuPřekrývání publika je velmi vážný problém, ke kterému dochází během inzerce na Facebooku. Překrývání může bránit vaší schopnosti oslovit potenciální zákazníky a zvýšit vaše náklady. Obojí není žádná legrace a může vám to zabránit dosáhnout ziskovosti vaší PPC kampaně.


více..

Nové funkce Facebook Messengeru

zdroj: seoconsult
2019-09-05 (08:34)

Nové funkce ve Facebook MessengeruMessenger přináší firmám dvě nové funkce: šablony pro generování leadů (získávání nových potenciálních zákazníků) a rozhraní pro objednávání schůzek, které bude integrováno s kalendářem. Nové nástroje byly představeny během konference F8, určené pro vývojáře Facebooku, která proběhla na přelomu dubna a května letošního roku.

 

Co přinesou nové funkce

 


více..

Nová služba Instagramu Shopping from Creators dává influencerům nové možnosti

zdroj: seoconsult
2019-09-02 (15:39)

Novinky na instagramuNa konferenci F8 pro vývojáře Facebooku byla letos v březnu oznámena nová reklamní funkce aplikace Instagram. Tato stále populárnější sociální síť uvádí na trh novou funkci Shopping from Creators (Nákupy od tvůrců), která umožňuje influencerům v jejich příspěvcích označovat značky, které nosí nebo používají, takže si je uživatelé mohou jediným kliknutím koupit přímo v aplikaci.


více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 následující › poslední »