Definujte své cílové publikum v 5 krocích

zdroj: seoconsult
2018-08-04 (09:47)

Online byznys bývá tvrdý a nesmlouvavý. Je nezbytné přesně definovat své cílové publikum a ušít mu nabídku na míru jeho skutečným potřebám. Pokud zacílíte přesně na potřeby cílových uživatelů, získáte solidní základ pro váš online byznys.


více..

Jaký je rozdíl mezi SEO a optimalizací obsahu

zdroj: seoconsult
2018-08-02 (08:04)

S rozvojem sémantického vyhledávání, strojového učení a umělé inteligence je pro umístění ve vyhledávačích stále důležitější obsahová strategie a optimalizace obsahu než samotná klíčová slova. Optimalizace klíčových slov je základ SEO. Základem optimalizace obsahu je oproti tomu obsahová strategie, která dokáže uživatelům odpovědět na jejich otázky.


více..

Proč si najmout agenturu pro správu PPC?

zdroj: seoconsult
2018-07-28 (20:25)

Digitální svět je velmi rychle se vyvíjejícím oborem. A proto je nutné neustále sledovat nové trendy. Dnes si velmi silně konkurují SEO a PPC reklamy. SEO však může být pro mnoho firem pomalým procesem, jak dostat svůj web výše ve výsledcích vyhledávání, a proto čím dál více firemních financí zpravidla proudí právě do PPC reklamy.


více..

Vyberte správného dodavatele pro PPC kampaně

zdroj: seoconsult
2018-07-26 (20:17)

PPC reklama je skvělou možností, jak okamžitě generovat návštěvnost na vašem webu, a zároveň oslovit relevantní uživatele. PPC kampaně zvyšují pravděpodobnost prodeje, jsou vhodné pro malé i velké firmy a zajišťují zviditelnění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, kterého mnohdy nelze jiným způsobem dosáhnout, a pokud ano, tak jde o běh na dlouhou trať.


více..

Mapa stránek a její důležitost pro SEO

zdroj: seoconsult
2018-07-23 (09:14)

SEO nejsou jen kvalitní zpětné odkazy a dobře napsaný obsah. Jednou z důležitých součástí budování organické návštěvnosti je také mapa stránky v souboru sitemap.xml. V současné době, kdy algoritmy vyhledávačů posuzují stovky faktorů, má na SEO vliv prakticky cokoli, co na stránkách uděláte.


více..

Tipy pro optimalizaci hlasového vyhledávání

zdroj: seoconsult
2018-07-17 (07:45)

Jednou z očekávaných změn v SEO je nástup hlasového vyhledávání. Lidé čím dál více přistupují na internet prostřednictvím mobilních telefonů a hlasové vyhledávání je v tomto případě jednou z nejpohodlnějších možností. Je to přirozené.


více..

Získejte zpětné odkazy pomocí obrázků

zdroj: seoconsult
2018-07-11 (08:16)

Obrázky někdy dokážou předávat informace a emoce mnohem lépe než text. Dokážou toho ale ještě více, například přivést na vaše stránky odkazy, které mohou být zdrojem pěkné návštěvnosti.

Zde je několik způsobů, jak mohou fotografie a obrázky udělat z vašeho webu magnet na zpětné linky.


více..

Návrat popisu firmy v Google My Business

zdroj: seoconsult
2018-07-05 (22:37)

Google nedávno oznámil návrat možnosti přidat ke svému záznamu v Google My Business detailní popis vaší firmy. Popisky byly z GMB odstraněny v roce 2016, a nyní můžeme sledovat jejich návrat. Popis firmy se bude zobrazovat v Místním panelu znalostí (Local knowledge panel) ve vyhledávání u záznamu vaší firmy.


více..

Získejte návštěvníky pomocí správně zvoleného titulku

zdroj: seoconsult
2018-06-30 (14:42)

Jak dobře vědí všichni bulvární novináři, titulek prodává. Správně sestaveným a kreativním titulkem dokážete návštěvníka zaujmout a přesvědčit ho ke kliknutí. Pokud budete schopni zaujmout kreativním titulkem a popisem stránky ve výsledcích vyhledávání, klikne na vaši stránku i přesto, že nebudete na úplně nejvyšší pozici.


více..

Jak zabezpečení stránek ovlivňuje SEO

zdroj: seoconsult
2018-06-26 (21:41)

Věděli jste, že 93 % lidí začíná surfovat po internetu tím, že napíše dotaz do okénka vyhledávače? Zvykli jsme si, že Google vždy odpoví přesně na téměř každou naši otázku a přinese nám všechny požadované informace během zlomku sekundy. Nezáleží na tom, zda hledáme nejbližší otevřenou benzinovou pumpu, informace o vesmírném výzkumu či drby o osobním životě oblíbené celebrity.


více..

« první ‹ předchozí   1 2 3 4 5 6 7 následující › poslední »