Sledujte Fight Club #358

2018-01-17 (14:30)
Opět se vrací náš pravidelný podcast Fight Club a v roli moderátora se opět vrací Pavel Dobrovský. Společně s ním do studia zasednou Adam Homola, Patrik Hajda a Aleš Smutný. Podíváme se na zoubek kupříkladu nově oznámenému nástupci Theme Hospital s názvem Two Point Hospital.
zobrazit celý článek »

Související články

Dead „Dark Souls“ Cells neumí jen brnkat na nervy, ale i polechtat bránici
2018-08-06 (14:00)
Kdo řekl, že umírání nemůže být zábava? Jistě, prožívat pořád dokola jeden a ten samý, nebo velice podobný okamžik před smrtí asi není žádný med, ale když se taková příhoda vyvede v kresleném stylu s adekvátním zvukovým doprovodem, je z toho povedená taškařice. Takové video pak má jediný cíl – nalákat potenciální zákazníky na zítřejší vydání.
více..
Detroit: Become Human je úspěšnější než Heavy Rain, má 1,5 milionu hráčů
2018-08-06 (12:49)
Vysoké známky v recenzích ještě nezaručují širokou hráčskou základnu, a naopak. Ale výletu do Detroitu kritický úspěch očividně pomohl. Sony si může mnout ruce a plnit bazény stodolarovkami, protože po Kratově jarním tažení se výborně daří i trojici androidů v blízké budoucnosti.
více..
V listopadu přifrčí vyzbrojený Grip – duchovní nástupce stařičkého Rollcage
2018-08-06 (10:19)
Pokud vám rychlost běžných aut nestačí a u titulů jako Wipeout a Formula Fusion vám vadí, že se vozidla nedrží na zemi (a stropě) pomocí pneumatik, pak má pro vás studio Caged Element dobrou zprávu. Duchovní nástupce zběsilé arkády Rollcage totiž stíhá vánoční sezónu. Grip, nově s přízviskem Combat Racing, aby náhodou nedošlo k omylu, se pokusí trhnout rychlostní rekord dvoustopých vozidel ...
více..
To nejlepší z Games.cz - Valve za chvíli vydá novou hru
2018-08-05 (16:57)
Je to skoro k nevíře, ale Valve vydává hru. Novou hru, která sice není žádná trojka, ale nebude to překvapivě ani free to play. Ano, řeč je samozřejmě o Artifact, nové karetní hře úzce provázané s Dota 2. A nutno říct, že Artifact vypadá stejně zajímavě, jako zábavně. Snad to teda všechno klapne, Valve zjistí, že vydávat hry je vlastně docela fajn věc a dočkáme se časem i něčeho dalšího. Držíme ...
více..
Death’s Gambit nabízí sedm povolání, desítku zbraní a hodně umírání
2018-08-05 (12:56)
Léto je synonymem pro mnohé, včetně akčních RPG viděných zboku. Příští týden totiž vychází v early accessu velmi pozitivně hodnocená plošinovka Dead Cells a hned týden na to dorazí ze stejného žánru Death’s Gambit. I když mají obě hry smrt nejen v názvu, každá přistupuje k hratelnosti trochu jinak. Death’s Gambit se nyní připomíná příběhovým videem.
více..