Záběry z Rise of the Tomb Kings ukazují frakci, jakou Total War ještě nezažil

2018-01-17 (15:20)
No, tak tohle tedy rozhodně vypadá zajímavě. Vývojáři z Creative Assembly zveřejnili jedenáctiminutové video z kampaně DLC Rise of the Tomb Kings, které rozšíří Total War: Warhammer II už 23. ledna. A vážně to stojí za to. Nemrtví faraoni fungují úplně jinak, než bylo dosud v sérii pravidlem - například vůbec neplatí zlatem za svoje jednotky ani za jejich údržbu. A to zdaleka není všechno.
zobrazit celý článek »

Související články

Orwell: Ignorance is Strength – recenze
2018-05-11 (18:30)
Státem provozovaný Velký bratr se vrací v pokračování simulace slídění příhodně nazvané Orwell. Prvnímu dílu se podařilo šokovat hráče, kteří se octli v roli ne nutně záporné, ani ne nutně kladné. A byl to nevšední zážitek plný morálních dilemat. Dvojka s podtitulem Ignorance is Strength je v podstatě o úplně tom samém. Nutno dodat – bohužel.
více..
Výrobci RAM čelí obvinění z kartelové dohody
2018-05-11 (17:30)
Pokud jste si poslední rok plánovali postavit počítač nebo rozšířit jeho operační paměť, pravděpodobně vás zarazila cena RAM modulů, která oproti stavu před 2 lety zaznamenala i více než dvojnásobný nárůst. Příčinou prý byla enormní poptávka po paměťových čipech a s tím související nedostatek výrobních kapacit. Čerstvé obvinění tří největších výrobců pamětí z kartelové dohody ale naznačuje, že to ...
více..
Grant z kooperačky Overkill’s The Walking Dead je děda do nepohody
2018-05-11 (16:26)
Minule to Vaškovi s tipováním jména hrdinky Mayi úplně nevyšlo, ale v případě třetí odhalené postavy se už dá hovořit o jistém úspěchu. Vousatý, od pohledu naštvaný děda z prvního „plakátu“ sice není Gordon Freeman, ale počáteční písmeno „G“ by tu bylo. Grant vypadá jako správný chlap s opravdu vznešeným cílem.
více..
Retro GamesPlay – Exhumed
2018-05-11 (15:30)
Ze všech stříleček, co vyšly v devadesátých letech na enginu Build, je nejznámější bezpochyby Duke Nukem 3D. Spousta z nás by si vzpomněla ještě na Blood, Shadow Warrior a třeba Redneck Rampage, ale kolik z vás by jmenovalo Exhumed? Ne že bychom vás chtěli podceňovat, ale zrovna Exhumed k veleznámým kouskům určitě nepatří.
více..
Square si nedá pokoj, multiplayer bude i v Shadow of the Tomb Raider
2018-05-11 (14:30)
100 archeoložek seskočí z letadla na jeden ostrov… Ne, nebojte, Square Enix si sice pořád nedá pokoj a snaží se Laře multiplayer vnutit, ale battle royale to tentokrát nebude. Přesnou podobu multiplayeru v Shadow of the Tomb Raider vlastně ještě ani neznáme, ale víme, že půjde o kooperaci.
více..