Záchrana snoubenky v akční adventuře Masters of Anima je práce pro sto chlapů

2018-01-17 (12:56)
Pamatujete si ještě na výborné RPG Overlord? Ve své době vynikalo hlavně tím, že jakožto zlotřilý pán svých poddaných skřetů jste prakticky nemuseli hnout ani brvou. Jen jste svou obrněnou pravicí ukázali na cíl a skřeti vyrabovali dům, našli si brnění a osedlali ovce za nadšeného vykřikování „Yes master!“ A teď si představte, že takových následovníků máte v Masters of Anima sto.
zobrazit celý článek »

Související články

Orwell: Ignorance is Strength – recenze
2018-05-11 (18:30)
Státem provozovaný Velký bratr se vrací v pokračování simulace slídění příhodně nazvané Orwell. Prvnímu dílu se podařilo šokovat hráče, kteří se octli v roli ne nutně záporné, ani ne nutně kladné. A byl to nevšední zážitek plný morálních dilemat. Dvojka s podtitulem Ignorance is Strength je v podstatě o úplně tom samém. Nutno dodat – bohužel.
více..
Výrobci RAM čelí obvinění z kartelové dohody
2018-05-11 (17:30)
Pokud jste si poslední rok plánovali postavit počítač nebo rozšířit jeho operační paměť, pravděpodobně vás zarazila cena RAM modulů, která oproti stavu před 2 lety zaznamenala i více než dvojnásobný nárůst. Příčinou prý byla enormní poptávka po paměťových čipech a s tím související nedostatek výrobních kapacit. Čerstvé obvinění tří největších výrobců pamětí z kartelové dohody ale naznačuje, že to ...
více..
Grant z kooperačky Overkill’s The Walking Dead je děda do nepohody
2018-05-11 (16:26)
Minule to Vaškovi s tipováním jména hrdinky Mayi úplně nevyšlo, ale v případě třetí odhalené postavy se už dá hovořit o jistém úspěchu. Vousatý, od pohledu naštvaný děda z prvního „plakátu“ sice není Gordon Freeman, ale počáteční písmeno „G“ by tu bylo. Grant vypadá jako správný chlap s opravdu vznešeným cílem.
více..
Retro GamesPlay – Exhumed
2018-05-11 (15:30)
Ze všech stříleček, co vyšly v devadesátých letech na enginu Build, je nejznámější bezpochyby Duke Nukem 3D. Spousta z nás by si vzpomněla ještě na Blood, Shadow Warrior a třeba Redneck Rampage, ale kolik z vás by jmenovalo Exhumed? Ne že bychom vás chtěli podceňovat, ale zrovna Exhumed k veleznámým kouskům určitě nepatří.
více..
Square si nedá pokoj, multiplayer bude i v Shadow of the Tomb Raider
2018-05-11 (14:30)
100 archeoložek seskočí z letadla na jeden ostrov… Ne, nebojte, Square Enix si sice pořád nedá pokoj a snaží se Laře multiplayer vnutit, ale battle royale to tentokrát nebude. Přesnou podobu multiplayeru v Shadow of the Tomb Raider vlastně ještě ani neznáme, ale víme, že půjde o kooperaci.
více..