Získejte nové zákazníky pomocí Facebook Lead Ads

zdroj: seoconsult
2019-08-26 (18:42)

Získejte nové zákazníky pomocí Facebook Lead AdsV poslední době jsme svědky proměny sociálních médií, která se více zaměřují na soukromou komunikaci. Tyto změny bohužel také snižují organický dosah malých firem, které se snaží získat návštěvníky a nové zákazníky pomocí publikace na sociálních sítích. Pro firmy to znamená vynaložit více úsilí a finančních prostředků na hledání nových zdrojů návštěvnosti.


zobrazit celý článek »

Související články

Jak a kdy použít Chytré kampaně v Nákupech Google
zdroj: seoconsult
2019-10-22 (12:52)

chytré kampaně v nákupech GoogleChytré kampaně v Nákupech Google obsahují běžné reklamy v nákupech Google i reklamy v obsahové síti včetně remarketingových reklam, které se mohou zobrazovat ve vyhledávací síti, v obsahové síti, na YouTube a v Gmailu. Vy jako inzerent však nemůžete ovlivnit, kde se vaše reklamy zobrazí. Umělá inteligence Google zobrazí vaše reklamy všude tam, kde cítí příležitost ke konverzi.


více..
Měření úspěchu YouTube pomocí studie BLS 2.0
zdroj: seoconsult
2019-10-19 (00:19)

Změřte úspěch kampaní na YoutubeJste schopni měřit úspěch vašich vyhledávacích a grafických kampaní, ale těžko vyčíslujete dopad YouTube reklam na vaši celkovou marketingovou strategii? Pokud provozujete reklamy YouTube kvůli zvýšení povědomí o vaší značce, jak zjistíte, zda vaše reklamy povědomí o značce skutečně zvyšují? Víte, jestli vás vaše cílové publikum vnímá lépe než vaše konkrétní konkurenty?


více..
Jak optimalizovat PPC reklamy ve vyhledávání pro telefonní hovory
zdroj: seoconsult
2019-10-14 (10:42)

Optimalizujte mobilní PPC reklamyS nástupem online technologií se často spekulovalo, zdali internet a sociální sítě neznamenají konec telefonních hovorů v reklamě. Předpokládalo se, že mileniálové, kteří jsou od dětství zvyklí používat internet, možná budou chtít kontaktovat firmy spíš online než prostřednictvím telefonického hovoru, obzvláště pokud budou mít k dispozici neomezené množství dat. Tyto předpovědi se však nenaplnily.


více..
Zlepšete výkon a ROI vašich PPC kampaní na Facebooku
zdroj: seoconsult
2019-10-03 (12:56)

Facebook PPC ROIPropagovat web pomocí PPC reklamy na Facebooku se může zdát stále složitější. Není divu, uspět v konkurenci tisíců firem, které pro získání pozornosti uživatelů jsou schopny udělat téměř cokoliv, může být frustrující, nehledě na stále stoupající ceny za proklik, které vedou ke spoustě utracených peněz.


více..
Vytvořte si nástroj na simulaci PPC rozpočtu
zdroj: seoconsult
2019-09-30 (09:29)

Plánování PPC rozpočtuExistuje mnoho softwarových nástrojů, díky nimž jsou každodenní úkoly v PPC, jako je například tvorba reklamního rozpočtu, mnohem efektivnější. Mnozí inzerenti, zejména z menších firem, však nemají dostatečně velké množství peněz, aby dokázali ospravedlnit nákup těchto finančně náročnějších nástrojů.


více..